"

Vinylové (PVC)

Vinylové podlahy jsou moderní podlahovou krytinou, která nabízí velké množství dekorů a díky 3D technologii jsou k nerozeznání od podlah z čistě přírodních materiálů. Nejvíce oblíbenou podlahou současnosti je CV podlahovina jinak řečeno "měkčené" PVC. PVC podlahy jsou k mání v různých šířích (2m, 3m, 3,5m, 4m, 5m) a tím je i šikovný podlahář schopen minimalizovat odpad při pokládce a tím šetřit investorovi náklady. PVC podlahy jsou podlahy s různě silnou nášlapnou vrchní vrstvou z velmi odolného vinylu. Výběrem vinylové podlahy získáte kvalitní podlahu za méně peněz, které by jste vynaložili na podlahu čistě z přírodních materiálů. Navíc se Vám bude velice snadno udržovat a taktéž zachovává své skvělé vlastnosti po dlouhá léta. Kvalitní vinylové podlahy se vyznačují tvarovou pamětí, což znamená, že případné otlaky od nábytku časem zmizí.

Velice moderním a žádaným trendem současnosti je vinylová podlahá složená z vinylových dílců, které se celoplošně lepí speciálními lepidly nebo pokládají nasucho a spojují pomocí zámků jako podlaha plovoucí. Tyto podlahy jsou vhodné i do komerčních prostor, záleží pak jen na třídě zátěže. Nejdůležitějším předpokladem dobře vypadající podlahy je ovšem zcera rovný a hladký podklad. S tím Vám nejlépe poradí naši technici, kteří Vás navštíví u Vás doma a doporučí nejoptimálnější řešení.

V našich vzorkovnách naleznete široké spektrum vzorků, ať jde o rolové PVC nebo stále více používané vinylové dílce. Nabízíme PVC od předních světových a českých výrobců jako je Forbo, Armstrong, DESIGNline, Moduleo, Gerfloor, Fatra a spousty jiných.

Stačí se jen zastavit a naše asistentky se Vám budou plně věnovat!

Výhody

  • příjemná akustika
  • dokonalý komfort při chůzi - protiskluzový povrch
  • vysoká odolnost vůči vodě a vlhku
  • snadná údržba
  • vhodná pro alergiky
  • vhodná pro podlahové topení
  • dlouhá životnost
  • vysoká odolnost proti opotřebení
  • elegantní nadčasový design - velký výběr dekorů

On-line poptávka

Vyberte, o co máte zájem.
Vyplňte své jméno.
Vyplňte místo realizace.
Vyplňte svou e-mailovou adresu.
Vyplňte své telefonní číslo.
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná

Navštivte naši VZORKOVNU PODLAH ve Velkém Meziříčí

Karlov 642/101
594 01 Velké Meziříčí

FLOOR GROUP VM s.r.o.

Zabýváme se dodávkou a montáží dřevěných, laminátových a PVC podlah a interiérových a venkovních dveří včetně zárubní a kování. Navštivte naši vzorkovnu podlah ve Velkém Meziříčí.

Adresa vzorkových prodejen v Jihlavě

Partner HOSAP dveře, s.r.o.

Znojemská 80
586 01 Jihlava

Partner Dveře Jihlava

Lazebnická 51/7
– vchod z ulice Brněnská
586 01 Jihlava
Nahoru