"

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátová podlaha se stala mezi uživateli velmi oblíbenou a navíc se může pochlubit širokou škálou dekorů, které jsou obvykle těžce rozpoznatelné od dřevěných podlah. Do obytných prostor jsou vhodné díky svým antialergickým vlastnostem a do komerčních prostor se hodí zejména své mechanické odolnosti.

Laminátové podlahy se skládají většinou ze tří vrstev, kde nejpodstatnější je vrchní - nášlapná vrstva.Ta bývá dle výrobce ošetřena různými patentovanými technologiemi, které pak udávají a zaručují odolnost a barevnou stálost podlahy. Další důležitou součástí laminátových podlah je střední vrstva, která obvykle nese zámek systému nelepeného spoje. Tento zámek je důležitý pro pružnost a pevnost v tahu a významně ovlivňuje životnost laminátové plovoucí podlahy.

Na našem trhu můžete často koupit i velice levné laminátové plovoucí podlahy. Tato podlaha je nesrovnatelně levnější, avšak má také nesrovnatelně horší uživatelské vlastnosti oproti renomovaným a lety prověřeným výrobcům. Kvalitní laminátová podlaha vydrží několik desítek let (viz. dlouholeté záruční doby kvalitních značek), oproti levné plovoucí podlaze, která vydrží nanejvýše pár let a už po několika měsících jsou vidět vady jako mezery mezi lamelami, výškové rozdíly či bobtnání podlahy. Takováto podlaha je brzy nepoužitelná a rázem se z ní stává již ne tak výhodná koupě. Proto výběr materiálu hraje tu zásadní roli pro Vaši spokojenost a radost z interiéru.

Naše firma Floor group s.r.o. již dlouhodobě pokládá materiály, které splňují i ty nejvyšší nároky pro koncové uživatele. Jsme autorizovaným prodejcem belgické firmy Unilin, která se řadí mezi největší prodejce laminátových plovoucích podlah na světě. Jejich dokonalý zámek a povrchová úprava nemá mezi výrobci skoro konkurenci. Mimo to v našich vzorkovnách naleznete i německý Egger či rakouskou značku Kaindl a spoustu dalších.

Přijďte se k nám podívat a vybrat si z mnoho dekorů! Bude se na Vás těšit odborně vyškolený personál, který Vám zaručeně dobře poradí.

Výhody

  • vhodné pro podlahové vytápění
  • vysoká odolnost
  • antibakteriální účinky
  • nízké pořizovací náklady
  • jednoduché na instalaci
  • velký výběr dekorů
  • velice dobré čištění a údržba

Nevýhody

  • nelze renovovat
  • pocit studenosti a chladu
  • citlivější na vodu

   

On-line poptávka

Vyberte, o co máte zájem.
Vyplňte své jméno.
Vyplňte místo realizace.
Vyplňte svou e-mailovou adresu.
Vyplňte své telefonní číslo.
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná

Navštivte naši VZORKOVNU PODLAH ve Velkém Meziříčí

Karlov 642/101
594 01 Velké Meziříčí

FLOOR GROUP VM s.r.o.

Zabýváme se dodávkou a montáží dřevěných, laminátových a PVC podlah a interiérových a venkovních dveří včetně zárubní a kování. Navštivte naši vzorkovnu podlah ve Velkém Meziříčí.

Adresa vzorkových prodejen v Jihlavě

Partner HOSAP dveře, s.r.o.

Znojemská 80
586 01 Jihlava

Partner Dveře Jihlava

Lazebnická 51/7
– vchod z ulice Brněnská
586 01 Jihlava
Nahoru